Php Scriptlerim | Ücretsiz Php Scriptler

Hakkımızda

Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemiz de ücretsiz scriptler, php ile ilgili videolar ve yine php ile ilgili kodların veya sitemiz ile ilgili önemli duyuruların yer aldığı blog sayfamızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Sitemiz de ki ücretsiz scriptlerin bir kısmı bizlerin yazıp yayınladığı bir kısmı ise piyasa da ücretsiz olarak dağıtılan scriptlerden oluşmaktadır.

Ücretsiz scriptlerin tüm dosyaları sitemize yüklenmeden önce tarafımızca güvenlik, şifreli kodlamalar vb. kontrollerden geçirilmektedir. Kontrollerden geçemeyen, gereksiz scriptler siteye eklenmeyecektir. Popüler hazır sistemlerin yayınlanmış sürümlerini de sitemiz de bulabilirsiniz.

Ücretsiz scriptlerle beraber sitemiz de ki video sayfamız da da çeşitli php kodlama dili ile ilgili öğretici videolar yer alacaktır. Temel konular harici script kurulumları, sorun çözüm vb. videolar da sayfamız da yer alacaktır.

Blog sayfamız da genel olarak örnek kodlarla, çeşitli kodlar, fonksiyonlar, kontroller, yeni çıkan fonksiyonlar gibi bir çok konuyu ele alarak hem bu konular hakkında sizleri bilgilendirmek hemde öğrenmek isteyenler için birer ders olacak şekilde yazılar yayınlanacaktır.

Ayrıca gerek görülen önemli konular, sitemizle ilgili bazı kritik duyurular da yine blog sayfamızdan yayınlanacaktır.

Sitenin Geleceği

Sitemiz de şuan yer almayan bazı fikirler de ilerleyen vakitler de gerekli değerlendirmeler yapılarak aktif edilecektir. Bunlardan bazıları;

- Forum (yararlanmak isteyen herkese açık olacak şekilde bir php yardım forumu)

- Soru - Cevap (soruları olan, öğrenmek isteyenler için soru-cevap şeklinde ilerleyecek olan bir sistem)

- Ücretli Scriptler (sitemizin sloganına ters düşen bu durum büyük ihtimalle sitemiz de yer almayacaktır, ancak değerlendirmeler sonucu gerek görülür ise eklenme ihtimali vardır)

Sitemiz de ki dosyalar genellikle bizlerin yazdığı scriptler ise yandex disk yada google drive gibi depolama sitelerinden paylaşılacaktır. Popüler sistemlerin dosyaları ise orjinal sitelerinden direk link vererek yayınlanacaktır.

Sitemizin zaman içinde amaçları doğrultusunda ilerlemesi ve büyük bir platforma dönüşmesi dilekleriyle...

Php Scriptlerim

info@phpscriptlerim.com

www.phpscriptlerim.com